.

.

Бели Долги Ракави Деца Џудо Кимоно Облека Децата Карате Конкуренција Перформанси Костими Момчиња Девојчиња Taekwondo Одговара

Бели Долги Ракави Деца Џудо Кимоно Облека Децата Карате Конкуренција Перформанси Костими Момчиња Девојчиња

DEN 978.00
DEN 1086.24
-10 %
Од стока


Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
100cm-110cm
XS
110cm-120cm
S
120cm-130cm
М
130cm-140cm
L
140cm-150cm
XL
150cm-160cm
XXL
160cm-165cm
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm, 160cm-170cm
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Zapire
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Пол:
Девојки
R

Додатоци на производи