.

.

Жените Стомак Танц Костим Ориентален Танц Обука Облека Здолниште за Жените стомак танц носат

Жените Стомак Танц Костим Ориентален Танц Обука Облека Здолниште за Жените стомак танц носат

DEN 636.00
DEN 706.56
-10 %
Од стока


Само здолниште со шорцеви (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контакт
Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
1.100% нов Бренд и Висок Квалитет
2. Материјал : млеко свила здолниште
Големина M L
М - здолниште 31/51cm половината 60-75см за 45-55kg жена
L - здолниште 34/54cm половината 75-90cm за 55-65kg жена
Забелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодариме
ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник
Слика Шоу

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
620
Применливи прилики:
стомакот танц
Применливи Возраст:
Возрасни
погоден за сезони:
Зима, Пролет, Лето, Есен
На ткаенина име:
Млеко Свила
R

Додатоци на производи