.

.

Танчерка е Виталност 2017 Bellydance Носии се Подигнат Назад Отворање Нерегуларни Долго Здолниште Стомак Танц Облечи За Стомак Танц Врвот

Танчерка е Виталност 2017 Bellydance Носии се Подигнат Назад Отворање Нерегуларни Долго Здолниште Стомак Танц

DEN 6400.80
Од стока


Жените стомак танц сет :
2 поставува:Топ*1 Здолниште*1
Напомена : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 10-15 дена. ве молиме испратете ја вашата Висина,тежина,половината,колковите,карлицата,здолниште должина на продавачот,големини се многу важни,ако не,ние не може да направи за вас,ви благодариме за разбирањето!
1 инч=2.54 см

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
YC39
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
Бела,Црна,Црвена
Димензии:
една големина
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
R

Додатоци на производи