.

.

2017 Возрасни Професионално Балет Костими Бела Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Со Ремени Осум Слоевит Тешко Organza Балет Фустан

2017 Возрасни Професионално Балет Костими Бела Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Со Ремени Осум Слоевит Тешко

DEN 1296.00
DEN 1524.00
-15 %
Од стока


2017 Возрасни Професионално Балет Костими Бела Лебедово Езеро Балет Туту Здолниште Со Ремени Осум Слоевит Тешко Organza Балет Фустан
Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Spandex Боја : Како на Сликата Големина : Како големина на табела
Совети : Ако не знаете како да се избере големината, можете да ни порака.
Пакет се вклучени : 1 x Балет се Облекуваат (Не вклучувајќи и други додатоци)
За Големина Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
За Боја се Должи на различни производни серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
За трговија на Големо Ако сакате место најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!

Големина:
XXS, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
BAICLOTHING
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
CBL031
Танц носат тип:
балет облека за жени
Материјал:
Spandex
Услуга оценка:
Одлични
моден дизајн:
paillette декорација
Големина:
2XS-3XL
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Топла продажба:
Perfessional Балерина Туту
R

Додатоци на производи