.

.

децата девојка кинески Народната носија танц облека поставите фаза носат облека на Децата Dai етничка паун танц облечи танц блузи+Здолниште

децата девојка кинески Народната носија танц облека поставите фаза носат облека на Децата Dai етничка паун

DEN 984.00
DEN 1093.92
-10 %
Од стока


Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
100cm-110cm
XS
110cm-120cm
S
120cm-130cm
М
130cm-140cm
L
140cm-150cm
XL
150cm-160cm
XXL
160cm-165cm
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Големина:
90m-100cm, 100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Бренд Име:
Zapire
Пол:
Девојки
R

Додатоци на производи