.

.

Танчерка е Виталност 2017 Bellydance Костими Право Отворање Нерегуларни Здолниште Лилјак Ракави Стомак Танц Облечи За Стомак Танц Врвот

Танчерка е Виталност 2017 Bellydance Костими Право Отворање Нерегуларни Здолниште Лилјак Ракави Стомак Танц

DEN 1525.44
Од стока


Жените стомак танц сет :
2 поставува:Топ*1 Здолниште*1 S : Должина 22cm, Биста 58cm, Ракав Должина 24cm, Здолниште Должина 70cm, Висина на 100-130cm, Тежина 15-25kg M : Должина 25cm, Градите 64cm, Ракав Должина 27cm, Здолниште Должина 78cm, Висина на 130-145cm, Тежина 22.5-30kgr. L : Должина 28cm, Биста 70cm, Ракав 30cm Должина, Здолниште Должина 86cm, Висина 145-155cm, Тежина 34-40kg
1 инч=2.54 см

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Viscose,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
YC40
is_customized:
Yes
Бои:
Бела,Црна,Црвена
Димензии:
една големина
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
R

Додатоци на производи