.

.

2017 Луксузни Поставите S-XXXL 7 Боја Модерен Танц Костим Здолниште Едно Парче Облека Перформанси Носат Ballroom Танцува Конкуренција Фустани

2017 Луксузни Поставите S-XXXL 7 Боја Модерен Танц Костим Здолниште Едно Парче Облека Перформанси Носат Ballroom

DEN 3678.00
DEN 4132.80
-11 %
Од стока


Големина(единица : cm) Рамо Биста Половината Хип Фустан Ракав S 36 80 60 80 128 56 M 37 84 64 81 129 57 L 38 88 68 82 130 58 XL 39 92 72 83 131 59 XXL 40 96 76 84 132 60
Совети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Број На Модел На:
DQ1901
Стил:
Жените Ballroom Танцува Фустан
За:
Ballroom / Џез / Валцер / Танго / Fox-кас jigs
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
Бои:
Зголеми / Сино
Вклучуваат:
1*Фустан & 1*Јака
Материјал:
Кристал&Газа
R

Додатоци на производи