.

.

MG6-Ф1 Vancometer Мерач 60 степен рачен Smart Glossmeter со 0~199GU Бои Мермерна Пластика Сјај Површина Метар Тестер

MG6-Ф1 Vancometer Мерач 60 степен рачен Smart Glossmeter со 0~199GU Бои Мермерна Пластика Сјај Површина Метар

DEN 24000.00
DEN 26666.88
-10 %
Од стока

1.Апликации: ★Сите видови на обложување и завршна површини, како што се бои, лакови, печатење со мастило, итн. ★Декоративни материјали, како што мермер, гранит, полирање тули, керамичка плочка и така натаму. ★На други видови на материјали и предмети, како што се пластични, woodenware, хартија, итн. 2.Карактеристики: ★Мали, Паметни, Стабилна. ★Едноставен за употреба. ★Една батерија само. АА големина, Батерија или алкална. ★На knob заштитник за работа со леснотија. 3.Услуга: ★Гарантира за една година и да се поправи засекогаш. ★Во секое време се провери за слободни. ★Техничка поддршка на сјај мерење. ★Измената на било glossmeter за посебна апликација.
Технички Параметри Параметарот Читање Спектар GU 0 ~ 199 Отстапување GU ±2 Мерење Област mm2 20×10 Напојување V Еден АА големина на батеријата Инциденца Агол Сте. 60 Волумен(L×W×H) mm3 123×38×65 Главната Тежина g 300
Испорака Детали Ние Брод на Worldide, освен APO/FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 работен ден Плаќање Ние accpet Alipay и Paypal, Кредитни картички, Пари Booker, T/T, Western Union,тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција 12 Месеци Гаранција . Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари bac, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месец, ние ќе ви испратиме relacement без доплата, Или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Повратни информации Што зависат од клиентите задоволство да успее, позитивни повратни информации од 5 ѕвезди е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) ве Молиме да не ни остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, ве молиме да ни помогне да се подобри Други Политики Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, Доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите елементи најчесто поставувани ПРАШАЊА П : дали постои Следење на Број за мојот објект? О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Изразуваат П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме ! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

R

Додатоци на производи