.

.

Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Цитрус лесна позадина Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-695

Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Цитрус лесна позадина Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-695

DEN 614.00
DEN 960.00
-36 %
Од стока

Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин.
ние исто така, обезбеди валани превозот начин,кога ќе треба.

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина. не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура.
Материјал
Уметноста Ткаенини : тенок (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил . Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops,
но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и
шарени капки која ќе биде подобро.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет.Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел

Големина на :
Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат.
7ft x 10ft (200cm X300cm)
8ft x 12ft (250cm X360cm)
10ft x 15ft (300cm X450cm)
10ft x 20ft (300cm X600cm)
Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента. Ние, исто така среќно понуда изразат превозот опции по барање и ние брзо може да цитат ќе го изразат испорака стапки, ако е потребно. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.
Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.некои матно . Превозот време за меѓународни ќе се разликуваат.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.

Предмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени.

За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.Само ист начин како и железо крпа. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).
потоа валани 3-4days. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.

R

Додатоци на производи