.

.

Jinsen Aite Плус Големина 6XL Модални Жените Секојдневен Тенок Летен Фустан Vestidos Femininos Ракави О Деколте, Мини Дама Фустани Топла JS249

Jinsen Aite Плус Големина 6XL Модални Жените Секојдневен Тенок Летен Фустан Vestidos Femininos Ракави О Деколте,

DEN 631.00
DEN 789.12
-20 %
Од стока


XL : должина : 73cm биста : 82cm полите : 106cm
2 XL : должина : 74cm биста : 86cm полите : 108cm
3 XL : должина : 76cm биста : 96cm полите : 112cm
4 XL : должина : 78cm биста : 100cm полите : 120cm
5 XL : должина : 80см биста : 116cm полите : 132cm
6 XL : должина : 83cm биста : 126cm полите : 146cm
1,ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4"-1.2") разликите поради прирачник за мерење. 2,Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Број На Модел На:
JS249
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Jinsen Aite
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Стил:
Повик
R

Додатоци на производи