.

.

Топ Секси Wetlook Кожа Без Ракави Мини Фустан Жените Ноќен Клуб Завој Faux Леотар Винил Секси Латекс Bodysuit Фустан

Топ Секси Wetlook Кожа Без Ракави Мини Фустан Жените Ноќен Клуб Завој Faux Леотар Винил Секси Латекс Bodysuit

DEN 1079.00
DEN 1659.84
-35 %
Од стока


Големина На Табелата
Модел Шоу

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
W7943
Бренд Име:
Аморе Рајот
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Деколте:
Turtleneck
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите
Големина:
One Size=M Size
боја:
Црна
Стил:
Винил Облека
Стилот 1:
Пол Танц Облечи
Број На Модел На:
W7943 Кожа Фустан
R

Додатоци на производи