.

.

2018 корејски Есен Домот Обичните Жени Чипка Фустан О Вратот 3/4 Ракав Шупливи Од Тенок Коленото Должина Цветни Фустан Vestido де renda

2018 корејски Есен Домот Обичните Жени Чипка Фустан О Вратот 3/4 Ракав Шупливи Од Тенок Коленото Должина Цветни

DEN 897.00
DEN 1055.52
-15 %
Од стока


2017 корејски Есен Домот Обичните Жени Чипка Фустан О Вратот 3/4 Ракав Шупливи Од Тенок Коленото Должина Цветни Фустан Vestido де renda
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Најлон
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
есен жените чипка фустан
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
R

Додатоци на производи