.

.

2017 во текот на летото на нови долги ракави чипка фустан Бохемија море плажа облечи

2017 во текот на летото на нови долги ракави чипка фустан Бохемија море плажа облечи

DEN 2784.00
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ZTM202
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Chiffon
Половината:
Империја
Бренд Име:
kiryaquy
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Стил:
Бохемски
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи