.

.

Нови 2017 есен зима жените Жените мини фустан долг ракав Лабава Секојдневен туника о деколте, фустани, блузи бела ѕвезда печатење

Нови 2017 есен зима жените Жените мини фустан долг ракав Лабава Секојдневен туника о деколте, фустани, блузи

DEN 364.00
DEN 449.76
-19 %
Од стока


Ако тежина 70kg погоре , тоа нема да се вклопи.
Материјал : Памук + Полиестер
продавница :

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
DUDU YIKI
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
1233286
Сезоната:
Есен
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Стил:
Повик
R

Додатоци на производи