.

.

Жените Завој Фустан 2018 Есен Европската Село Домот Долг Ракав Bowtie Возбудува Фустан Солидна Лабава мини Фустан Vestidos

Жените Завој Фустан 2018 Есен Европската Село Домот Долг Ракав Bowtie Возбудува Фустан Солидна Лабава мини

DEN 816.00
DEN 1166.40
-30 %
Од стока


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ZC2424
Сезоната:
Есен
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
R

Додатоци на производи