.

.

2017Autumn Модни Дами сериозна половината елегантен фустан tassels лента комбинација зачувување на повик vestidos плус големина XXXXXL 5921

2017Autumn Модни Дами сериозна половината елегантен фустан tassels лента комбинација зачувување на повик vestidos

DEN 2352.00
DEN 3408.00
-31 %
Од стока

Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Повратни информации 1. Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.39 инч,1 инч=2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Ви благодариме за вашиот вид трпение.Ви благодариме! Забелешка : Ако ни остави добар фидбек (5stars), сигурни сме дека ние ќе ви ги даде -попуст за следната цел. Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Друг момент е количина, особено за големи големина на облека, ние секогаш ги продаваат надвор брзо, па пред да нарачате, ве молиме да ни прашуваат дали го имаме во акции, со цел да не ви донесе некои unconvenience.com/store/715297 кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите. : )
dolce_ жена adventur време bsk tunics vestidos verano mujer vestidos verano mujer 2015 tallas grandes цените се во евра moleton hora da aventura american express облека се увезени облека секси женска летни фустани 2015 големи димензии туника фустан голема големина туника фустан модни туника облечи нов туника фустани 2014 секси vestido гроздобер долго став феста плажа облечи долго вечер фустан тексас фустан vestido долго секојдневен гроздобер облека фустани жените vestidos femininos 2015 година нови пристигнување жените облека плус големина жените облека евтина облека кина фитнес линда Muy lindo Excelente producto muy bien excelente calidad roupas гроздобер облека фустани жените vestidos femininos 2015 година нови пристигнување жените облека плус големина жените облека евтина облека кина фитнес линда Muy lindo Excelente producto muy bien excelente calidad roupas фустан sifon gaun sifon chiffon облечи фустан chiffon фустани малку црн фустан коктел фустани наметки коктел фустан секси фустани макси фустан летен фустан партија фустани бел фустан bodycon фустани облечи онлајн гроздобер фустани еден рамо фустан долго фустани молив облечи гроздобер облека формално фустани chiffon kleid chiffonkleid kleider kleid abendkleider kurz abendkleider günstig sch?ne kleider kleider für hochzeitsg?сте lange kleider lange abendkleider мода kleider kleider für hochzeit rückenfreies kleid günstige abendkleider festliche режим rotes kleid еден рамо kleid kleid für hochzeit schicke kleider kleider für besondere anl?сонцето kleid koralle chiffonkleider tr?gerloses kleid tolle kleider chiffon kleid lang weisses kleid коктел kleid weisse kleider chiffon kleid kurz chiffon kleider kleid chiffon abend kleid rotes langes kleid bodenlanges kleid abendkleid chiffon chiffon kleid knielang chiffon kleid веи? chiffon kleid роса chiffon kleider kurz langes chiffonkleid kleider chiffon chiffon sommerkleid chiffon фустани chiffon макси фустан chiffon деверуша фустани бели chiffon фустан црна chiffon фустан розова chiffon фустан долг chiffon фустан долг ракав chiffon се облекуваат црвен chiffon се облекуваат со сини chiffon фустан chiffon пром фустани chiffon. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Кина Пост воздух пошта е нашата склопот на превозот метод премногу. Ви благодариме! Уживаат во шопинг во Каролина мода продавница! Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 20-70days.

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Декорација:
Tassel
Бренд Име:
Mentimisi
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Избрани,Spandex,Памук
Број На Модел На:
BL5921
Сезоната:
Есен
Половината:
Природни
Долги Ракави:
О вратот женски Тебе долг фустан во боја
лабава тенок домот :
моден тренд женски longos vestidos
модни дами секојдневен лабава облека:
лабава одговара лабава долг фустан bud фустан кожурец фустан
нов дизајн:
нови пристигнувањето bud фустан долг фустан
плус големина голема големина прекумерно:
колено-должина фустан улица повик облека
Боја Стил:
Природна Боја
R

Додатоци на производи