.

.

Висок Квалитет На Црна Корални Лизга Rayon Bodycon Секси Завој Фустан Елегантен Вечер Партија Облечи

Висок Квалитет На Црна Корални Лизга Rayon Bodycon Секси Завој Фустан Елегантен Вечер Партија Облечи

DEN 2120.00
DEN 2304.00
-8 %
Од стока


Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Најлон,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Деколте:
Strapless
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
R

Додатоци на производи