.

.

JLI МОЖЕ да Макси црна чипка фустан долг ракав тенок жените есен плоштадот јака гроздобер партија секси дами долги фустани, елегантен вечер

JLI МОЖЕ да Макси црна чипка фустан долг ракав тенок жените есен плоштадот јака гроздобер партија секси дами

DEN 1265.00
DEN 1782.24
-29 %
Од стока


Големина НАС
Големина Должина Биста Рамо Ракав Половината S 4-6 145cm 84cm - 60cm 68cm М 6-8 146cm 89cm - 61cm 73cm L 10-12 147cm 94cm - 62cm 78cm XL 14-16 148cm 99cm - 63cm 83cm XXL 18-20 - - - - - XXXL 22-24 - - - - -
Answer : ___________________________ Note :
Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не одберете derectly според вашите навики.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
JLI МОЖЕ ДА
Силуета:
А-Линија
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Деколте:
Плоштад Јака
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Име:
долг фустан од чипка
Стил:
Моден
Тренд:
Домот
Пакување:
1*фустан,
Големина:
S,M,L,XL
Повод:
Партија
Шема:
Цврста
боја:
Црна
weigth:
За 0.4 kg
Место:
Кина
R

Додатоци на производи