.

.

2017 падне нов африкански облека за жени AFRIPRIDE ракави V деколте, глуждот должина резервоарот фустан секојдневен стил пред се отвори фустан A722592

2017 падне нов африкански облека за жени AFRIPRIDE ракави V деколте, глуждот должина резервоарот фустан секојдневен

DEN 2479.68
Од стока


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A722592
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Материјал:
Памук
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Резервоар
Приватна Сопствени:
Yes
Материјал:
100%памук
Ткаенини:
Восок,Batik
Поставата:
No
број:
403
R

Додатоци на производи