.

.

Есен, Зима Долг Ракав Секојдневен Фустани за Жени 2017 Падне Мода Синџир Џебови Секојдневни Фустани Црно Бела Т Маица, Фустан

Есен, Зима Долг Ракав Секојдневен Фустани за Жени 2017 Падне Мода Синџир Џебови Секојдневни Фустани Црно Бела

DEN 744.00
DEN 991.20
-25 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
15879
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Sequined
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
Doyerl
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Сезоната:
Есен, зима, пролет
Погоден за:
Жените, Дама, Мис, Дами, Женски, Тинејџерски Девојки
Повод:
Секојдневно, Streetwear, Клуб
Стил:
Мода, Хип Хоп, Неврзан
Големина:
S -XXL
Клучни зборови:
Повик Фустан, Т-Маица, Фустан, Секојдневни Фустани
боја:
Бела, Црна
R

Додатоци на производи