.

.

Seily Секси Црна Sequin Bodycon Клуб Партија Мини Фустан Види Преку Мрежа Опашка Риба Градник Модел Долг Ракав Завој Фустани 2017

Seily Секси Црна Sequin Bodycon Клуб Партија Мини Фустан Види Преку Мрежа Опашка Риба Градник Модел Долг Ракав

DEN 1287.00
DEN 1398.72
-8 %
Од стока


Seily Секси Црна Sequin Bodycon Клуб Партија Мини Фустан Види Преку
Mesh Опашка Риба Градник Модел Долг Ракав Завој Фустани 2017

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Seily
Број На Модел На:
божиќ облечи жени
Декорација:
Sequined
Материјал:
Полиестер,Mesh
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Сирена
боја:
Црна
За:
Жените Жена Дама Дами Девојка Женска Womans Женски Девојки
Фустани Должина:
Мини
Материјал:
полиестер мрежа
Големина:
S M L XL
Sleeve Должина(cm):
Долг Ракав
R

Додатоци на производи