.

.

жените g-string интерес секси долна облека дами гаќи долна облека бикини долна облека панталони камшик intimatewear 12pcs/многу 87271

жените g-string интерес секси долна облека дами гаќи долна облека бикини долна облека панталони камшик intimatewear

DEN 466.00
DEN 575.52
-19 %
Од стока


Ние се фокусираме на пет влечење јаже
Ние сме мода куче влечење јаже.Од фабриката на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите
нашата цена е цена ,не може да оди пониско
Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку порака. Брз одговор онлајн сите 24 часа.
Сите фотографии се направени се вистински производи, бои може да биде малку различен од вистинскиот objests
Трговијата на мало, трговија на големо, се прилагодите, најголемиот дел наредби се добредојдени !
ако сакате други бои ,можете да контактирате со мене,ако малку боја ние не треба ,ние ќе chooose друга боја за вас ,но ние ќе се обидеме потрудиме satified вас
производ детали
1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто не се направи цел 2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,ако не сакате pls воопшто не се направи цел 3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd) 4.Овој член е без мало пакет 5.Ние ги испратите случаен боја 6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел 7.гаќи една големина значи случаен size 8.Затоплување : pls прочитате пред да направите нарачка на жените g-string интерес секси долна облека дами гаќи долна облека бикини долна облека панталони камшик intimatewear
Повратни информации
1, 100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор!
2, Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас!
3, Доколку постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно
4, Секој корисник кој остава негативни повратни информации без соодветна причина (малициозен повратни информации) ќе биде блокирана од нашата продавница; тоа не е лесно да ја стартувате некоја онлајн продавница, надеваме дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, ви благодарам многу!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Ако сум направил цел, може да ми испратите објектот слики без жиг?
-Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без жиг ако сакате, но морате да ни кажете кога ставање на вашата нарачка.
2. Дали вие не падне на превозот?
-Да, Ние може да се направи dropshipping на светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред.
3. Може ли да се меша бои во ист стил објект?
-Да, обично многу предмети имаат некои различни бои. Значи, ако сакате да се меша во различни бои, ве молиме забелешка која бои сакате кога ставање на вашата нарачка. Ако не, ние обично само испратите објектот бои како што е прикажано како ќе ги нарачате.
4. Дали треба да се платат увозните тарифи?
-Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да бидат платени од страна на купувачот. Ние ќе ги прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи.

Големина:
M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
како Слика
Декорација:
Чипка
Гаќи Тип:
G-String
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Памук
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
ZHX05
Сезоната:
лето,зима,autume,пролет
Повод:
нормално гаќи/долна облека/бикини долна облека
Име:
Гаќи
is_customized:
yes
Пол:
Унисекс
R

Додатоци на производи