.

.

Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил SA-4160-24,1751 ES-24A6UC4B3S1

Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил SA-4160-24,1751 ES-24A6UC4B3S1

DEN 3600.00
Од стока


Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил SA-4160-24,1751 ES-24 A6 UC4 B3 S1
Напон : 12 V ОЕМ Бр.
Дел Број 87850507, F3 NN9 D278 AA
Уп. Број 1751 ES-12 A6 UC4 B3 S1,SA-4160-12
Употреба : За Форд
Напон : 24 V ОЕМ Бр.
Дел Бр.
Уп. Нема. SA-4160-24,1751 ES-24 A6 UC4 B3 S1
Употреба : За Форд
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

R

Додатоци на производи