.

.

500W 12V/24V/48VDC Вертикална Оска Правец на Генератор VAWT работа со 600w правец на контролор на продажба

500W 12V/24V/48VDC Вертикална Оска Правец на Генератор VAWT работа со 600w правец на контролор на продажба

DEN 28752.00
Од стока


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.Објектите се deliveried од Хонг Конг користење на истите да се Изречни или Воздухопловната
5. 5 КОМПЈУТЕРИ на ножеви 3.Предмети ќе бидат deliveried во рок од 3 работни денот на уплатата примена. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Транспорт време :
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 15-25 работни дена
(Забелешка : Ние ќе наплаќаат дополнителни превозот надомест ако локацијата е оддалечена или ние ќе ги користите другите испорака начин)
3.0 m
сечилото висока:1. Сите предмети се 100% .4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
800w Хоризонталната оска ветерни турбини, .
Потсети
1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Safty Пакување Метод( Продавачот за Испорака Метод вклучуваат : ПРОЗОРЦИ、ТНТ、Fedex、DHL****** )
Линија за производство на Wind Генератор : 400w Хоризонталната оска ветерни турбини , . Ветерната турбина 2.)
Следново е приближна на превозот време за различни региони : Земја
Транспорт Време Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Ветерната турбина центар 4.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
♠ Имаат ист сите примероци се препорачува да се прати преку UPS-от, DHL, FEDEX или ТНТ експрес. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.Светот
2.Ве молиме repack објектот внимателно. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.Повеќето земји во рок од 5 до 10 работни дена,освен Западна европа, Африка(15-30days.7% Наплата
(Продавачот за Испорака Метод вклучуваат : ПРОЗОРЦИ、ТНТ、Fedex、DHL ******)
Нашата по продажба на услуги, исто така, се задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот
6. Правец на контролер
Вистински Фотографии за 500 W Ветерната Турбина Генератор :
Три-фаза Ретки земјата постојан магнет генератор
Вие ќе добиете ветар задолжен контролор како што следува со Ветерната Турбина Генератор
Параметар:
вкупна моќност:500w
сечилото дијаметар:1.Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Ние обично знак на стоки, како ПОДАРОК/ПРИМЕРОЦИ на Комерцијална Фактура и ние се обидува да ви помогне да се намали или избегне било GST или V.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
300 W 12 V/24 VDC Вертикална Оска Правец на Генератор VAWT работа со 300w правец на контролор на продажба
за било какви прашања,pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 10 минути
Пакување Листа 1. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.Не пријавете се ако објектите се скршени,и побара испорака компанија да се направи "штета сертификат" Инаку,ние ќе не дава никаква гаранција и наплата
Враќање
1.Ние брод на Alixpress адреса на САМО.
1000w Хоризонталната оска ветерни турбини , . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.

Напон:
12V, 24V, 48V
Спецификација:
5 blades
Wattage:
500W
Број На Модел На:
VAWT500W-12VDC
Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Номинална моќност:
500W
номинална батеријата напон:
12V/24V/48DC
Број на Ножеви:
5
генератор:
ретки земјата постојан магнет генератор
Сечилото Дијаметар:
1000mm
додаток:
Правец На Генератор Промена Контролер
боја:
Бела
Примена:
правец на енергетскиот систем
Контролор:
12/24v е вклучена во ред
Оска:
Вертикална
R

Додатоци на производи