.

.

Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил 1751ES-12E3ULB1S5

Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил 1751ES-12E3ULB1S5

DEN 3840.00
Од стока


Бесплатен превозот,Стоп Електромагнетниот Вентил 1751 ES-12 E3 ULB1 S5
Напон : 12 V ОЕМ Бр.
Дел Бр.
Уп. Број 1751 ES-12 E3 ULB1 S5
Употреба :
Напон : 24 V ОЕМ Бр.
Дел Број 1700-1519
Уп. Број 1751 ES-24 E3 ULB1 S5
Употреба :
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

R

Додатоци на производи