.

.

AC 110V 7g Ozono Генератор на Озонската Ozonide Керамички Плочи 7g/час За Воздух Прочистувач 1097

AC 110V 7g Ozono Генератор на Озонската Ozonide Керамички Плочи 7g/час За Воздух Прочистувач 1097

DEN 1555.00
DEN 1727.52
-10 %
Од стока


Опис :
Погоден за Прочистувач на Воздух
Погоден за домаќинство опрема за прочистување вода, прочистување на воздухот машина, дезинфекција кабинет, кислород бар,
dehumidifiers, фрижидери, вода точење, апарати за дома опрема, итн
Карактеристики :
Озонската излез капацитет : 7000 MG/ЧАС
Влезен напон : AC110 V
Работна фреквенција : 16 KHZ
Моќност : 95 W
Излезен напон : 5 KV
Керамички Плочи димензии : (90*50mm)*2
Pls забелешка :
Употребата на многу долг период на време, потребите за ладење вентилатор, топлина дисипација
Пакетот вклучува
100% Бренд
НОВИ AC 110 V 7g Озонската Генератор на Озонската Керамички Плочи DIY 7g/час за Прочистувач на Воздух

R

Додатоци на производи