.

.

Бренд 2.4 GHz Безжична Тастатура & Оптички Глушец Комбо Поставите Полнење со USB Приемник Игри глувчето за Тастатура за Лаптоп КОМПЈУТЕР Гејмер

Бренд 2.4 GHz Безжична Тастатура & Оптички Глушец Комбо Поставите Полнење со USB Приемник Игри глувчето за

DEN 953.76
Од стока


Бренд 2.4 GHz Безжична Тастатура & Оптички Глушец Комбо Поставите Полнење со USB Приемник Игри глувчето за Тастатура за Лаптоп КОМПЈУТЕР Гејмер
2.4 GHz безжична тастатура & оптички глушец комбо дека мал примачот да се поврзе и на тастатура и глушец со користење на само еден USB порт, plug and play. Карактеристики : 2.4 GHz безжична тастатура & оптички глушец комбо. Мал примачот да се поврзе и на тастатура и глушец со користење на само еден USB порт. Голем дострел безжична контрола на далечина е до 33 стапки/10 метри. Високо чувствителни и тивко притискање повратни информации. Кратенки живот до 10 милиони пати, се повеќе издржливи. Тастатура со нозе стојат, стабилно и комфорно. Повеќе вода места дизајн на дното на тастатурата за вода, одвод. Глувчето симетрична & ергономски дизајн, совршено се вклопи во вашите раце. Глувчето изглед, компактен и модерен дизајн. Plug and play, без било каква програма код. Ниска потрошувачка на енергија. Компатибилен со таблети, лаптопи, и PC компјутери. Поддршка за Windows 7/8 Vista, XP, Mac OS. Одличен за гејмерски, канцелариски и забава. Спецификации : Бренд : MOTOSPEED Моќ(keyboard & mouse) : 1 * АА батерија (не се вклучени) Тастатура оценка : 5 V/100m A Глувчето оценка : 1.5 V/ 10m A Материјал : ABS Тастатура големина на : 44 * 14 * 2.5 cm / 17.32 * 5.51 * 0.98 во (L * W * H) Тастатура тежина : 407g / 14.38 оз Глувчето големина на : 9.2 * 6.2 * 3.4 cm / 3.62 * 2.44 * 1.33 во (L * W * H) Глувчето тежина : 54g / 1.92 оз (вклучени се и примачот) Пакет големина : 52 * 15 * 4cm / 20.47 * 5.90 * 1.57 во (L * W * H) Пакет тежина : 629g / 1.387 Lb Пакет Листа : 1 * Безжична тастатура 1 * Оптички глушец 1 * 2.4 G приемник(во внатрешноста на глувчето)
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање верификација
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да се Пополни во целосни и точни
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Гаранција
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

R

Додатоци на производи