.

.

ALLOYSEED Тастатури Додатоци Падина Кожна врвка за околу Остатокот Подлога Зглоб Поддршка Перница за Тастатура

ALLOYSEED Тастатури Додатоци Падина Кожна врвка за околу Остатокот Подлога Зглоб Поддршка Перница за Тастатура

DEN 331.00
DEN 418.56
-21 %
Од стока


Карактеристики :
Тастатура на зглобот подлога, рака под перница, не се лизга;
Употреба на високо-квалитетна СТП кожа;
Меки и удобни, висока густина, јасно текстура;
Погоден за долго време се користи, да се намали триењето помеѓу дланката и десктоп, заштита на кожата;
Цврсти и трајни , не е лесно да се оштети;
Не се лизга СТП кожа дното, не се лизга адсорпција; не е лесно да се слајд;
Спецификации :
Материјал : СТП
Занает : шиење
Големина : околу 365 x 77 x 15mm/14.4 x 3.03 x 0.59"
Боја : црна, црна+ сребрена, црна+ злато
Применливи тастатура : 87 копчињата на тастатурата
1 x Тастатура врвката за на Одмор Подлога Перница

Пакет:
Yes
Работата Стил:
капацитивни
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Јазик:
Англиски
Број На Модел На:
врвка за околу остатокот подлога
Тастатура Стандард:
Мини Тастатура
Бренд Име:
ALLOYSEED
Тип:
Жичен
Примена:
Десктоп
Полна Големина тастатура:
No
R

Додатоци на производи