.

.

Еден Пар Нови SCV 096710-0120 ЦРВЕНО 096710-0130 ЗЕЛЕНА Гориво Вшмукување Контрола Вентил За Тојота

Еден Пар Нови SCV 096710-0120 ЦРВЕНО 096710-0130 ЗЕЛЕНА Гориво Вшмукување Контрола Вентил За Тојота

DEN 6794.00
DEN 7152.00
-5 %
Од стока


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
096710-0120 096710-0130 096710-0120, 0967100120, 096710-0130, 0967100130, 096710-0052, 0967100052, 096710-0062, 0967100062, 097300-0010, 097300-0016, 097300-0017, 097300-0018, 097300-0019, 097300-0050, 097300-0051, 097300-0052, 096710-120, 096710-130, 16700-8 H800, 22100-27010, 04221-27011, 0422127011, 096710-0050, 096710-0060, 04221-27012, 0422127012, ADT36846 C, 7701210077, 8201327370
097300-0010
097300-0016
097300-0017
097300-0018
097300-0019
097300-0050
097300-0051
097300-0052
096710-0050
096710-0052
096710-0060
096710-0062
16700-8 H800
22100-27010 NISSAN :
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 d Ci
NISSAN ALMERA ТИНО (V10) 2.2 d Ci & Ди
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 d Ci & Ди 2001-2007
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 d Ci & Ди 2001-2007
"РЕНО" :
ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 d Ci 2002-
SAAB :
9-5 (YS3 E) 3.0 Ti D 1998-
ТОЈОТА :
TOYOTA AVENSIS 2.0 & 2.2 D-4 D 2003-2008
TOYOTA AVENSIS VERSO 2.0 D-4 D 2001-2005
ТОЈОТА Е КОРОЛА 2.0 D-4 D 2002-2007
TOYOTA VERSO Е КОРОЛА 2.0 D-4 D 2002-2004
ТОЈОТА HIACE IV 2.5 D-4 D 2001-2006
TOYOTA HILUX III 3.0 D-4 D
TOYOTA LAND CRUISER 3.0 D-4 D 2002-2009
ТОЈОТА PREVIA 2.0 D-4 D 2000-2006
TOYOTA RAV4 II 2.0 D-4 D 2000-2005
TOYOTA RAV4 III 2.2 D-4 D 2006-2010
ОПЕЛ / "ОПЕЛ" :
SIGNUM 3.0 V6 CDTI 2003-2008
VECTRA C / VECTRA II 3.0 CDTI 2002-2008

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.23
Објектот Ширина:
8
Almera-Година:
2004,2001,2005,2002,2003
Осветленост Дел Број:
0967100052, 096710-0062, 0967100062, 097300-0010, 097300-0016
Објектот Должина:
10
Специјални Функции:
гориво вшмукување единица за контрола
Nissan Модел:
Almera
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
097300-0017, 097300-0018, 097300-0019, 097300-0050, 097300-0051
Бренд Име:
WANATOP
Материјал Тип:
челик+пластика
Производителот Дел Број:
096710-0120, 0967100120, 096710-0130, 0967100130, 096710-0052
Објектот Висина:
6
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Автомобил модел:
Одговара за НИСАН РЕНО СААБ ТОЈОТА ОПЕЛ ОПЕЛ
ОЕМ:
097300-0052, 096710-120, 096710-130, 16700-8H800, 22100-27010
Дел Бр.:
04221-27011, 0422127011, 096710-0050, 096710-0060, 04221-27012
Референца Бр.:
0422127012, ADT36846C, 7701210077, 8201327370
Дел Тип:
100% Нов Дел
сертификација:
ISO9001 / TS16949
Гаранција:
12 месеци
боја:
096710-0120 ЦРВЕНА ЗЕЛЕНА 096710-0130
Еден сет:
2 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ
Карактеристики:
ГОРИВО ПУМПА ЗА ВШМУКУВАЊЕ КОНТРОЛА ВЕНТИЛ
R

Додатоци на производи