.

.

Дизел common rail вбризгување на инјектор 0445120215 044 5120 215 апликација за млазницата DLLA149P2166(0433172166) вентил F00RJ02035

Дизел common rail вбризгување на инјектор 0445120215 044 5120 215 апликација за млазницата DLLA149P2166(0433172166)

DEN 3924.00
DEN 5232.00
-25 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатно
шопинг искуство тука!
BOS/CH-DEN/SO-DEL/ЈЗУ-МАЧКА
Се надеваме дека се корисни за вас!
Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови. Како што се следниве поправка делови :
БОШ : инјектор, млазницата, контрола вентил, се приспособат shim, пумпа, сензор челик топката, нафта печат, DRV, клипот, снабдувањето со нафта пумпа, мерка единица, пумпа промена, алатки и др.
DENSO : пумпа, инјектор, млазницата, контрола вентил, SCV вентил, PCV вентил, сензор, клипот, cam бунари, пумпи затка, алатки и др.
Делфи : пумпа, инјектор, млазницата, електромагнетниот вентил, вентил за да го поставите ект
Volvo cummins ект
За Нас VLONG Машини Опрема Копродукции, Ltd.е специјализирана во дизел мотор делови за многу години,влади производи се инјектори, млазници, контролни вентили, поправка колекции, инјектор прилагодување shims ,поправка алатки и масло, Регулатор на Притисок итн. Обезбедување на објекти со висок квалитет, конкурентна цена и брза испорака!
Во нашиот бизнис проширување во странство по многу искуство во домашниот пазар, ние сме посветени да градат долгорочна соработка со странски клиенти, врз основа на меѓусебното разбирање на добар квалитет, сигурен партнерство, разумна цена. Ние веруваме во тоа дека не е совршен клиент но совршен снабдувач. Ние ќе напредува рака на рака за евентуална победа! Q1.Кој е нашиот квалитет?
A : Ние само снабдување со оригинални делови и високо квалитетни резервни делови.
Q2. Она што е за условите на пакување?
A : За оригинални, пакетот е оригинална кутија, За после пазарот на делови. Генерално, ние пак нашите производи во неутрална бело кутии и кафеава krabičkách. Ако имате законски регистрирани патенти, ние може да пакет на стока во вашиот брендирани кутии по добивање на одобрение писма.
Q3. Каков е вашиот начин на плаќање?
A : ние прифаќаме Т/T,Western Union,Paypal и др.
Q4. Како за вашиот време на испорака?
A : за стоки на залиха, испорака време е 1-3 работни дена; за стоки не во акции, времето за испорака е 3 до 5 работни дена
П5. Она што е транспорт начин?
A : ние обично се испраќаат стока за експресна услуга како DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ. ЕМС...имаме вип цена за овие изразат па ние може да се добие добра цена за него, за голема цел, обично ние испрати за океан пратката. Некаде испрати за воз до Средината Азија пазарот и Русија пазарот.
Q6. Што е вашиот примерок политика?
A : Ние можеме да снабдување на примерок, ако имаме подготвени делови во парк, но клиенти мора да го плати примерок трошоци и курир цена.
Q7. Дали ви се тестираат сите на вашите производи пред испорака?
A : Да, имаме 100% тест пред испорака
Превозот информации
Плаќање Политика
Повратни информации 1. Вашето задоволство е она што ние се стремиме. 2. Ако сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да се земе една минута за да ни даде позитивна оценка. 3. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек. 4. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на проблемот.

is_customized:
yes
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
DEFUTE
Материјал Тип:
High Speed Челик
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Модел Не:
0445120215
Апликација за млазницата:
DLLA149P2166(0433172166)
Апликација за вентил:
F00RJ02035
Нето Тежина/Бруто Тежина:
600g/700g
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
Неутрален пакување , DEFUTE пакување на располагање
Гаранција:
12 месец
Олово Време:
1-2days
начин на плаќање:
Т/T, Western Union, MoneyGram, PayPal, И Др
Превозот начин:
DHL, FedEx, UPS-от, ТНТ, EMS, ARAMEX, од Страна на Воздух
R

Додатоци на производи