.

.

Ownice Надворешни dvd кутија Поддршка Репродуцира DVD CD Само за Ownice е Радио за Автомобил Играч Само

Ownice Надворешни dvd кутија Поддршка Репродуцира DVD CD Само за Ownice е Радио за Автомобил Играч Само

DEN 2255.52
Од стока


Ownice Надворешни dvd кутија Поддршка Репродуцира DVD CD Само за Ownice е Радио за Автомобил Играч Само
Превозот Забелешка 1. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации потребни од вас.
2. Ние не можеме да ги достави до P. O Box & не може да ја испорача без примачот телефон Не.
3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е иста како и исполнет во aliexpress цел.
4. Бразил клиенти ве молиме кажете на вашите даночни бр. (CNPJ БР. или CPF НЕМА.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex.
5. Русија клиенти, ве молиме да дадете примачот ИМЕ и презиме.
6. Германија & Европа клиенти, ве молиме да ги доставите на EORI бр. ако се избере "Fed Ex" Превозот.
7. Оддалечена област такса исклучени, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. Увоз Даночни Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински! Се врати и да се Вратат Сите предмети се сосема нови директно од фабриката. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Ние ќе наплата или да го замени.
Се врати во рок од 7 дена по приемот може да биде наплата (исклучување на превозот на товар)
Враќање во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
Тоа е клиенти одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци.
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат. Гаранција ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
Гаранцијата ќе биде voided како на :
(1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, нечистотија, злоупотреби, несоодветна инсталација или операција, занемарување, несреќа.
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.
(3) Ако стварта е расклопуваат или поправени од страна на неовластено лице. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации .
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Бренд Име:
Ownice
Име На Модел:
OTS030
Тип На Објект:
Надворешни DVD кутија
R

Додатоци на производи