.

.

Сателитски Телефон Затворен Засили Уред Inmarsat & Thuraya Телефон Погоден

Сателитски Телефон Затворен Засили Уред Inmarsat & Thuraya Телефон Погоден

DEN 20976.00
DEN 22080.00
-5 %
Од стока


ова е уред ги споделите со вашите Inmarsat или Thuraya сателитски телефон можат нормално да се користат во соба.
се користи во брод, wehicle, далечински зграда итн. ве молиме прочитајте повеќе детали како што е подолу :
Име на производ : Inmarsat Isat Phone или Thuraya Телефон Затворен Засили Уред
Опис На Производот :
Сателитски Телефон Затворен Засили Уред
Модел : SRT-01
Патентот спектар опфаќа : Inmarsat, Thuraya, Иридиум, итн сателитски телефон затворен repeater технички. Инсталиран на SRT-01 сателитски сигнал repeater, во областа на повеќе од 400 метри квадратни, корисникот може да ја користи Inmarsat, Thuraya сателитски телефон слободно, нема потреба да се поврзете на докинг станица. Производот, исто така, може да се погодни за GPS сигнал, дури и во домот, или во тунелот или Парк, на GPS сигнал може да ги покрие добро, не треба да инсталирате GPS антена.

R

Додатоци на производи