.

.

1Pcs Младата Безбедност Силикони Teether Играчки Риба во облик на Teething им Помогне на Бебето Масажа Заби за 0-3 Години Деца Деца Момчиња Девојчиња

1Pcs Младата Безбедност Силикони Teether Играчки Риба во облик на Teething им Помогне на Бебето Масажа Заби

DEN 104.00
DEN 148.32
-30 %
Од стока


Параметри :
1. Материјал : храна одделение силиконски
2. Големина : прикажува како слики.
3. Пакување : opp вреќа
Пакување Листа :
1 * Доенче Tiddler во облик на Teether

Обликот:
Цртан филм
Бренд Име:
zhuanzhuanxiong
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Пакување:
Еден натоварени
Материјал Функција:
bpa free
Функција:
Други Производи За Нега На Забите
Број На Модел На:
GF00440
Материјал:
Силикони
R

Додатоци на производи