.

.

Поле Сува Трева Дух Тактички Ghillie Одговараат Снајперист Лов Макбаскет Wargame КС Ghilly Одговараат на Сет Вклучува 1 Бесплатно во Ghillie Заврши

Поле Сува Трева Дух Тактички Ghillie Одговараат Снајперист Лов Макбаскет Wargame КС Ghilly Одговараат на Сет

DEN 2492.00
DEN 3115.20
-20 %
Од стока


Поле Сува Трева Дух Тактички Ghillie Одговараат Снајперист Лов Макбаскет Wargame КС Ghilly Одговараат на Сет
Заврши ghillie одговараат сет (јакна, панталони и пушка заврши)
Сет тегови за 1.6 kg
Карактеристики : Заврши Ghillie Одговараат Сет (Јакна, Панталони и Пушка Заврши) Сува трева Кавер-Шема Прилагодливи Drawstrings Еластична Поддршка Ultra Light-тежина Школка Исклучително Дише Мрежа Школка Оган Retardant Синтетички Тема Маскирна Носи Торба Не-Алергиски Јакна Спецификации : Дише Внатрешната Мрежа Школка 5 Брзо Ослободување Snap Копчиња Еластичен Појас и Манжетни Прилог Аспиратор со Drawstrings Панталони Спецификации : Внатрешна Маскирна Мрежа Школка Еластичен Појас со Прилагодливи Drawstring Еластична Глуждови Слободни Ghillie Пушка Заврши : Еластична Бенд со Ghillie Тема Еластична Циклус Завршува за Лесно Прилог на Пакетот Вклучува : 1 x Ghillie Одговараат на

R

Додатоци на производи