.

.

4x ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот 5/64 7/64 9/64 11/64 -Y103

4x ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот 5/64 7/64 9/64 11/64 -Y103

DEN 199.00
DEN 242.88
-18 %
Од стока

Овие само центрирање вежба битови се стави шарки во право, каде што треба да биде во центарот 4 од најчесто се користи големини за столари, кабинет, мебел одлуки и други дрво работи занаети Лесен за употреба и инсталирање на прецизноста на Позиционирањето, нема да се смени, чипови ќе автоматско празнење од дупка на секоја страна од врвот на воена вежба, а не залепена вежба
Големина : 5/64" : Дупка со дијаметар од околу 2 мм,се Користи за 2.2 - 2.8 mm прислушување завртки 7/64" : Дупка со дијаметар од околу 2.8 мм,се Користи за 3 - 3,5 мм прислушување завртки 9/64" : Дупка со дијаметар од околу 3,5 мм,се Користи за 4 - 4.5 мм прислушување завртки 11/64" : Дупка со дијаметар е околу 4.5 мм,се Користи за 5 - 5.5 мм прислушување завртки Материјал : Месинг, ХСС Боја : Sliver Количина : 1 сет(4pcs сет) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот вклучува : 4 x Дрво вежба малку алатки

Број На Модел На:
37177
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Центар Вежба Малку
Бренд Име:
OOTDTY
Должина:
како опис
Употреба:
Метал Дупчење
R

Додатоци на производи