.

.

За 3pcs/Клуч Сет Ракав Продолжување Бар Хексадецимален месо тело Вози Моќ Вежба Малку Штекер Возачот Адаптер Сет 3 Големини 1/4 3/8 1/2 Промоција

За 3pcs/Клуч Сет Ракав Продолжување Бар Хексадецимален месо тело Вози Моќ Вежба Малку Штекер Возачот Адаптер

DEN 95.00
DEN 105.60
-10 %
Од стока


Нерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна Одговара. Sockets Snap-На Цврсто & Освои't Лизга Надвор
1/4-инчен Хексадецимален месо тело Спречува Соголување за Време на Висока Брзина Вежба Операција
Супер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & Влијание
Употреба - Sandblasted Заврши
Се конвертира Сите Моќ Вежби во Брзо Приклучок за Возачи
Се однесува на шрафцигер рачка или електрични
шрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде)
управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна по
инсталација на големина во квадратни големина, која
може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци да конвертирате
Спецификација :
Големина : инчен Должина
1/4"*1/4"*50mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад
3/8"*1/4"*50mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни
1/2"*1/4"*50mm1/4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни
Материјал : Хром vanadium челик cr-v
Количина : 1 сет(3pcs)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот вклучува :
1 x Приклучок Адаптер Хексадецимален месо тело сет (3 еез сет) '

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Лопата Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Други
Должина:
50mm
Број На Модел На:
Други
R

Додатоци на производи