.

.

Бесплатен превозот на висок квалитет на ладно-цедените 100*20*5mm еден ред куп тркала за мелење камен како мермер/гранит/керамички/бетон

Бесплатен превозот на висок квалитет на ладно-цедените 100*20*5mm еден ред куп тркала за мелење камен како

DEN 431.52
Од стока


Опис на производот 100*20*5mm 7 сегменти дијамант еден куп тркала мелење тркала
Апликации :
Дијамант Мелење првенство тркала се најефикасен начин за мелење сите видови на Камен како Мермер Гранит, Песочник, Варовник итн. Исто така погоден за Мелење Бетон. Идеален за израмнување и обликување, како и акции отстранување. Може да се користи на повеќето десен агол брусилки. Се применува машини агол-мелница, авто работ мелница,кат мелење машина и така натаму.
Експерти Совет : & Опсег на употреба :
Погоден за висока брзина мелење среден камен, керамика, бетон, висока ефикасност,широк спектар на употреба.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
Пред да ја користите, би требало да го потврдат дали носат плоча, ако се оштетени, забранува употреба на.
Инсталација, обрнете внимание за да се задржи правецот на стрелките на диск означени со toolrotates во иста насока.
Кога е во употреба, се сече не сила премногу, во случај на стап приклучок или тапи, ве молиме во огноотпорни тули или мека мелење тркало на работ, на остри степен.
Дробење, мелење со мелење, ефектот е подобар, пазете се од истекување
Експертите советуваат : како диск е инсталиран, треба прво да лер за неколку минути, без замав orbeating во песок тули, или тула се обиде мелење неколку пати, а тогаш нормална работа, најдобар ефект.
Поврзани Производи
Производ Слики
Ве молиме да се напомене пред ставање на ред,бојата на купот на тркала ќе биде по случаен кога испорака на стоката.Ако имате строги барање на боја, ве молиме да не понуда. Ви благодариме
Пакет :
1pc во меур торба;10pcs ќе биде во меур торба со ленти за воздух товар.
50pcs/100pcs во картонска кутија.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,ако сакате да го промените,pleasenotic нас однапред .
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. И јас ќе се обезбеди следење на број за секоја цел. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност . Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината,јас може да го прогласам за тоа како "подарок" со помала вредност.Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.Но јас ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. Всушност,јас, исто така, сакаат добра за да биде испорака наскоро,па секој купувачот ќе бидат задоволни со мојата услуга.Но брзината на Кина пост е надвор од мојата контрола. Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
Повратни информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако ви се допаѓа мојот објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Политика За Наплата :
Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа,Вие може да го врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.ИЛИ НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.

R

Додатоци на производи