.

.

Бесплатни shpping 50pcs NdFeb Силна Ретки Земјата Neodymium Магнет N50 Род 10x10mm трговија на големо магнети

Бесплатни shpping 50pcs NdFeb Силна Ретки Земјата Neodymium Магнет N50 Род 10x10mm трговија на големо магнети

DEN 1546.08
Од стока

modname=ckeditor
Детали За Производот
Облик : Цилиндрични
Големина : Кол.10x10mm
Материјал : Nd-Fe-Б Магнети
Одделение : N50
БР : 14000-14500 ГАУС
Hcj 12 KOe
Hcb10.8 KOe
BHmax : 48-51 MGOe
Макс Температурата на работа : 80 целзиусови степени степен / 176 Целзиусови степен
Позлата : Никел+Бакар+Никел тројно слој позлатен
Пакет Се Вклучени
50pcs D10x10mm Род магнети

R

Додатоци на производи