.

.

Бесплатен превозот 10pcs Силна Ретки Земјата Neodymium Магнет N50 Род 10x10mm трговија на големо топла продажба магнети

Бесплатен превозот 10pcs Силна Ретки Земјата Neodymium Магнет N50 Род 10x10mm трговија на големо топла продажба

DEN 414.24
Од стока


Детали За Производот
Облик : Диск Големина : Кол.10x10mm
Материјал : Nd-Fe-Б Магнети Одделение : N50
БР : 14000-14500 ГАУС БС : 5690
Hcj ≥12 KOe Hcb≥10.8 KOe BHmax : 48-51 MGOe
Макс Температурата на работа : 80 целзиусови степени степен / 176 Целзиусови степен
Позлата : Никел+Бакар+Никел тројно слој позлатен
Карактеристики : Neodymium магнети се силни & кршливи.
SHOW DETAILS
Пакет Се Вклучени
10pcs D10x10mm Цилиндар магнети
Испорака
Објектот ќе биде испорачуван КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со СЛЕДЕЊЕ Бр.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 ДЕНА по приемот расчисти исплата.
Русија,Бразил : 15-45 работни дена
Сад : 7-15 работни дена
Австралија,Велика Британија,Шпанија, Франција , Германија : 7-19 работни дена
Други земји : не повеќе од 45 работни дена
(Работни дена не се вклучени викенди, празници итн.)
Ве молиме контактирајте со нас по 30 работни дена ако сеуште не сте ја добиле на вашата нарачка
Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Се враќа
Ако за она што некогаш причина ќе примите некој објект, не на вашето задоволство во рок од 15 дена од денот на приемот
објектот, ве молиме контактирајте со нас и да се врати на објектот.
Ако објектот е во истата состојба како кога доби целосна наплата на продава цената ќе биде дадена.
Иако купувачот ќе треба да го плати превозот цена.
Задоволство Гаранција
Нашиот прв приоритет е да се обезбеди со еден лесен, пријатен, и анксиозност-слободен шопинг искуство.
Ние се обидуваме се потрудиме да се даде јасен, искрени, и комплетен опис на нашите производи и на нивните услови.
Ние секогаш сме подготвени да ви помогне ако имате прашања или наидете на некој проблем, но ако заради било каква причина да
не се задоволни со некој производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние ќе работиме со вас за да ги реши сите прашања.
Тоа е многу важно за нас дека ќе има Позитивно & 5 Ѕвезда Трансакција со нас.
ЗА НАС
Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач. Ние прифаќаме прилагодување.
За било какви информации ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ви благодариме.

R

Додатоци на производи