.

.

Професионални Пила Синџир .325 Теренот .050 Guage увоз на суровини material1848 Линк 100Feet/Тркалаат синџир 95VP Oreg висок квалитет

Професионални Пила Синџир .325 Теренот .050 Guage увоз на суровини material1848 Линк 100Feet/Тркалаат синџир

DEN 8927.04
Од стока


Ние само ќе го направи подобро
Професионални Chians исклучително брзо сечење
Ако не можете да најдете која големина вашата пила употреба ,Pls ми испрати прашање ако не сте сигурни она што го видов користи вие исто така може да се провери селектор водич за вашиот одговара на синџири .
Имаме и други синџири и големини и имаат листа на нив нашата продавница .
Професионални Пила Рака Видов Синџир /Мало Џеб Синџир .325 Pitch .050 Guage увоз на суровини 100feet/ТРКАЛААТ 95 VP
100 Метри/ROLL
Мало
Суровина за извоз од сад
Modle 95 VP
.325 теренот .050 guage
Ниска proflie
100 Feet приложи 25 нога празни spools
1848 линк доаѓаат со секој 100 метри се тркалаат
Производ екранот
Ние сме снабдувањето со сите видови на пила делови
Ако имате голем квалитет ,pls контактирајте со нас ,ние може да ви даде повеќе попуст
Забелешка
Бидејќи фабриката почна да Пролетниот Фестивал Одмор , Pls место на цел порано, Ако Нашите синџири имаат CE, и УЛ Certifcate подоцна од Ferbruary 5 , ние ќе бидат одложени се додека по Одмор испорака .
ние сме фабрика директно
Ние сме useing нашите Општи пакување

R

Додатоци на производи