.

.

M4 SS304 Нерѓосувачки челик местење на брзиот око splice врска циклуси качување песна синџир линк M4

M4 SS304 Нерѓосувачки челик местење на брзиот око splice врска циклуси качување песна синџир линк M4

DEN 575.52
Од стока


Нерѓосувачки Челик Синџир Линк

Големина:
M4
Број На Модел На:
M4
Заклучување Тип:
Други
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Додатоци на производи