.

.

20Pcs 2 Видови на Шарени Плетење Crotchet Бод Заклучување Занает Маркери Поставени

20Pcs 2 Видови на Шарени Плетење Crotchet Бод Заклучување Занает Маркери Поставени

DEN 33.00
DEN 39.84
-17 %
Од стока

Материјал : Пластични Дизајниран да кука во плетени или хеклани бод, па тоа нема да се лизга надвор Голема за означување на почеток и крај на моделот бода, како и каде да се зголеми или да се намали бројот на бода, исто така Може да се користи како nappy pin на бебето поздрав картичка Големи Димензии : 26 x 20mm (L x H) Мали Димензии : 22 х 16mm (L x H) Боја : Ние ќе го испрати случајно препознавање на нашите акции ,се надевам, ќе може да ги разбере! Количина : 20 компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 компјутери 2 Видови на Шарени Плетење Crotchet Заклучување Бод Маркери Занает x 1

R

Додатоци на производи