.

.

PSHINY 5D DIY Дијамант везови Харбор пејзаж дома декор Слики круг или квадрат кристал Мозаик Дијамант сликарство

PSHINY 5D DIY Дијамант везови Харбор пејзаж дома декор Слики круг или квадрат кристал Мозаик Дијамант

DEN 479.00
DEN 938.88
-49 %
Од стока


100% слика треба лепило rhinestones Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Смола Кристал детали :
Плоштад Кристал :
Платно детали :
Алатки :
Големина на екранот :
Како да го користите :
Пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги презема следниве чекори : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите корисници во светот. Ние немаме минималната граница за сите производи. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. 2. Транспорт : Нашите производи се од Кина копното. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа го одложи тоа зависи од времето и брзината на вашата земја Помине и стоки. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови да дојдат во вашата земја и поштенски код одложување на испраќањето систем локалните поштата и така натаму. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. 3. Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. Овој дел на цена да се плати. Ние ќе го означи тоа како подарок или пониска вредност на стока за вас да се спаси дел од царински давачки. 4. По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. 5. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед Aliexpress. Ви благодарам многу. PSHINY 5 D DIY Дијамант везови Харбор пејзаж дома декор 100% Слики круг или квадрат кристал Мозаик Дијамант сликарство

R

Додатоци на производи