.

.

18Pcs 16 40cm Multicolor Цевка Кружни Бамбус Игли за Плетење Нови

18Pcs 16 40cm Multicolor Цевка Кружни Бамбус Игли за Плетење Нови

DEN 130.00
DEN 156.48
-17 %
Од стока

Материјал : Multicolor Цевка & Бамбус игли Боја : Видете слики Овој сет е, вклучувајќи 18 големини :
2.0 mm/2.25 mm/2.5 mm/2.75 mm/3.0 mm/3.25 mm/3.5 mm/3.75 mm/4.0 mm/
4.5 мм/5.0 mm/5.5 мм/6.0 mm/6.5 mm/7mm/8мм/9mm/10мм Количина : 18pcs (18 различна големина) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
18 Pcs x Multicolor Цевка Кружни Бамбус Игли за Плетење

Бренд Име:
SKC
Тип:
Игла За Шиење
Употреба:
Други
Материјал:
Multicolor Цевка & Бамбус игли
Број На Модел На:
D16265
R

Додатоци на производи