.

.

Топла Продажба 1pc Машина за Шиење Круг Бод Presser Нога Прилог Цвет Бод Нога Presser за Брат Пејач Janome

Топла Продажба 1pc Машина за Шиење Круг Бод Presser Нога Прилог Цвет Бод Нога Presser за Брат Пејач Janome

DEN 364.00
DEN 404.64
-10 %
Од стока


Карактеристики
Се создаде декоративни кругови и цвет бода без обрачот! Бидете цвет дизајни автоматски со овој прилог.
Прикачите на вашиот presser бар и игла менгеме да се направи кругови, цвеќиња, и претходно биле вклучени на placemats, копчето опфаќа, мека накит, и манжетни-без обрачот!
Пена прстен на долниот дел на ногата костец со ткаенина за да се овозможи дури и крои околу отворот.
Се прошири цветни дизајни со прилагодување на игла позиција и/или со користење на различни декоративни цик-цак бода.
Со едноставно прилагодување на нога и промена во бод ширина на вашата машина, можете да креирате кругови и претходно биле вклучени на разни големини, околу 1/2" 1".
Користете близнак игла или да се шие околу кругот повеќе пати и ќе бидете во можност да се постигне некои многу интересни дизајни.
Се создаде декоративни кругови и цвет бода без обрачот! Бидете цвет дизајни автоматски со овој прилог.
Погоден за Пеперутка, Брат, Пејач, Janome, Juki, FY и други мултифункционален Машина за Шиење.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова не одговара за индустриска машина за шиење, ниту, пак, мини машина за шиење и некои стари пејач модели.
Други машини за шиење, исто така, ќе биде погоден ако завртка око вертикална висина е помалку од 2.6 cm и purl завртка тело е поголем од 1cm.
Ако ви се исполнат бие pilotage, вие само осигурајте се на врвот темата отворени или направи лим пониски.
Боја : Како на слики го покажува.
Димензии : Дијаметар Од Прибл.70mm(2.76").
Пакет Листата :
Вез Нога со Инструкции x 1
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Политика За Испорака
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКО (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење
R

Додатоци на производи