.

.

5 компјутери 5D,diy,Дијамант Сликање Пејзаж,водопад,Целосна,Дијамант Вез,слика,слика,Бод Крст,Дијамант Мозаик,Везана

5 компјутери 5D,diy,Дијамант Сликање Пејзаж,водопад,Целосна,Дијамант Вез,слика,слика,Бод Крст,Дијамант Мозаик,Везана

DEN 2085.00
DEN 3022.08
-31 %
Од стока

На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Но купувачот треба плати се врати превозот. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Доволно смола дијаманти. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.5 компјутери 5 D,diy,Дијамант Сликање Пејзаж,водопад,Целосна,Дијамант Вез,слика,слика,Бод Крст,Дијамант Мозаик,Везана Size1 : 20x35cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x53cmx1pcs Големина 2 : 25x43cmx2pcs+25x53cmx2pcs+25x65cmx1pcs
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Доволно смола дијаманти.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. не квалитет проблем). ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.

Големина:
Size 1, Size 2
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
големина 1:
20x30cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x60cmx1pcs
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод/Уште живот
големина 2:
25x38cmx2pcs+25x58cmx2pcs+25x75cmx1pcs
R

Додатоци на производи