.

.

8size Ткаени Алуминиум Промени Глава Капчиња Куки Поставите Ткаат Занает Конец за Шиење Алатки Игла за Плетење со Кожна Торба 3-7mm

8size Ткаени Алуминиум Промени Глава Капчиња Куки Поставите Ткаат Занает Конец за Шиење Алатки Игла за Плетење

DEN 667.00
DEN 952.80
-30 %
Од стока


8size Ткаени Алуминиум Промени Глава Капчиња Куки Поставите Ткаат Занает Конец за Шиење Алатки Игла за Плетење со Кожна Торба 3-7mm
Големина : 3.0 mm,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,5.5 мм,6mm,7mm

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
плетење
Материјал:
Алуминиум
Уметност.Нема.(член број):
НЕМА.A013
R

Додатоци на производи