.

.

3d Дијамант Везови елка 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод сценографијата Везана Мозаик Целосно Кристал Дома Декор

3d Дијамант Везови елка 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод сценографијата Везана Мозаик Целосно Кристал

DEN 239.00
DEN 345.60
-31 %
Од стока

Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Но купувачот треба плати се врати превозот. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови.3d Дијамант Везови елка 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод сценографијата Везана Мозаик Целосно Кристал Дома Декор Големина : 30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Време на испорака
1. Доволно смола дијаманти.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината.

Големина:
25x20cm, 30x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 55x70cm, 80x60cm
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод,дијамант mazayka
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,65x90cm
R

Додатоци на производи