.

.

5 сакаат КУЧИЊАТА Перница Latch Кука за Полнење Перница Мат DIY Занает Цвет 42CM 42CM Крстот Бод Везана Crocheting Перница Везови

5 сакаат КУЧИЊАТА Перница Latch Кука за Полнење Перница Мат DIY Занает Цвет 42CM 42CM Крстот Бод Везана Crocheting

DEN 816.00
DEN 1599.84
-49 %
Од стока


Бренд Име:
oneroom
Број На Модел На:
BZ
Материјал:
Мешавина Текстил
Тема:
Сценографијата Серија
Стил:
Модерна
Пакет:
хартиена кеса
Платно Печатење Метод:
Боја Печатени Платно
Употреба:
Софа
Име:
DIY Везови Продавница
Шема:
крстот бод
Шаблон Тип:
Животните
Греење Метод:
Предиво
Име на производ:
Крстот-бод Перница
Употреба:
Почеток / Хотел / Office / Свадба декорација, Луксузни Подароци
Перница Големина:
40*40cm
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
R

Додатоци на производи