.

.

1Pc Европски стил Нерѓосувачки Челик Класичен Слива Ножици DIY Рака Мал Крст-Бод Ножици Игла Вештини на Шиење додатоци

1Pc Европски стил Нерѓосувачки Челик Класичен Слива Ножици DIY Рака Мал Крст-Бод Ножици Игла Вештини на Шиење

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Име : DIY Ножици
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Европски Стил Слива Ножици , DIY Игла Вештини на Шиење Додатоци

Тип:
Ножици
Употреба:
плетење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи